Яндекс.Метрика
  • Sharky
  • Crazy Monkey
  • Dolphin’s Pearl
  • Fruit Cocktail
  • Garage
  • Lucky Haunter
  • Lucky Lady`s Charm
  • Resident
Hrať za peniaze
Autori tohto slotu vytvorili maximálne realistický obraz tajomných podmorských hlbín. Pri hraní na slote Dolphins Pearl online free alebo na skutočné peniaze, si môžete nielen vychutnať vášeň a adrenalín, ale sa aj stať naozajstným prieskumníkom morských hlbín, a nájsť popri tom značné poklady! Nepreskúmané bezhraničné morské pláne lákajú odvážlivcom, ktorí nachádzajú zmysel života v cestovaní a dobrodružstvách. Počas celej hry vám bude spríjemňovať čas ľahká, príjemná hudba. Toto všetko vám pomôže pustiť sa do labyrintu hazardných hier.

Zahrajte si automat Dolphin’s Pearl

Mnohé hracie automaty spoločnosti Novomatic sa podobajú jeden na druhý. Majú päť valcov a deväť hracích línií. Tieto charakteristiky sa vzťahujú aj na slot Dolphin’s Pearl. Na každej aktívnej línii môžete vytvárať výherné kombinácie, pozostávajúce z rovnakých symbolov. Lastúry, kraby, morské koníky – to sú základné symboly na slote Dolphin’s Pearl, ktoré môžu priniesť peknú výhru každému hráčovi. Hrací automat Dolphin’s Pearl má 5 valcov, na ktorých sa nachádzajú symboly s morskou tematikou. Vytvárajúc kombinácie v jednej z deviatich výherných línií, môžu tieto symboly priniesť radosť v podobe zvonivých mincí. Zobrazilo sa naraz 3 až 5 perál – máte 15 točení zadarmo. Hrať na slote Dolphin’s Pearl je jednoduché: smelo roztočte valce, naberajte kombinácie a pripisujte si mince na účet.

Bonusová hra na slote Dolphin’s Pearl

Ak sa na obrazovke objavia naraz tri alebo viac perál, hráč dostane výnimočné právo hrať zadarmo niekoľko nasledujúcich točení. Počas tých točení sa všetky výhry strojnásobujú. Kým sa valce točia, môžete v kľude počúvať sprievodnú hudbu a vychutnávať si pohľad na pestrofarebné grafické motívy. Na slote Dolphins Pearl môžete hrať online kedykoľvek, nevychádzajúc z domu. Nenechajte si ujsť príležitosť nahliadnuť do podmorského sveta a nájsť tam poklady.